Karabatak lyrics

Bu kez iyi niyetim delik cebimde yaralı bir kanat uçtum bugünde suskunluklara çekilen bir skeçte başrol benim olacak gerisi sizin
Verilen rolleri adabına göre edepsizce dibe çekmek ve bir tek kendisi var gibi dünyayı tek düze kendi yönetmek varmış.Bu adam mı tıkanmış sizdeki yanlışlarla birikip ve taşan her daim galip kavga da ilk sataşan, ben susarım saldır be paşam
Kozları paylaşalım, paslaşalım.İlk golü kim yer? Teke tek maç, skorun ne önemi varmış kaç kaç..Herkes kendine göre önde.Bu kitabın ön sözü yok iç yüzü var.Bir de ağlatan o merhabası.Arka kapak özet anlatmaz.22 bana en karışık sayfası.
Yarını bilmek yanımıza krsa, zor alınan yol hep yokuşsa.Niye varız ki eğer hayat bir falsa.Hayat bir danssa, hayatla salsa.

Nakarat x2
Buralar hep ayaz, sıkı giyin biraz ve bil hiç uğramaz..Ne güneş ne de yaz.
Oralar hep kurak, yoluysa hep tuzak, adı bir karabatak..Çıkışı var yasak.

Gök yedi kat yerim en altta bir sokak, git gel monoton bu ne maraton ne de son fon(hayatın aksak davuluna) her gün farklı şeyler haykırdım.Yarın olsun yarım olmasın hiç, sert bir nefes bilirim bir iç çektim tuttum nefesimi koştum(sayfa 23) ve yoruldum.
Alem kendi saltanatında ve matem.Münafıklığa hitaben, madem çiğ süt emmiştir adem.Bu kurulu felsefe.
Erkekler emaneti kadar erkek, delikanlı adamdan birkaç örnek kalmış geriye adım başı kalleş.Anlamadım bu nasıl iş ki kardeş?.
İnanıyorum diyen insanlar yaratana sövecek kadar mı sarhoş?
Namusun elinde taş bakireler kondomu yırtacak kadar mı folloş?
Yoldan mı çıkmış herkesler, masum bu kez erken gözler, hayata dair sentezler, üstat edalı kerkenezler.

Nakarat x2
Buralar hep ayaz, sıkı giyin biraz ve bil hiç uğramaz..Ne güneş ne de yaz.
Oralar hep kurak, yoluysa hep tuzak, adı bir karabatak..Çıkışı var yasak.

Share:

Knock Out other songs