Rapçinin Hikayesi (Ft. All lyrics

Nakarat:

Kelimeler hep gerili dudaklarım anlatır hikayelerini serserinin hep delirip dök içindekileri müzik inan bizim herşeyimiz.

Allme:

Tak anten anla rap demek attırma on parante bir mikrofondu hayalim benim önce kafa kopter bin mc'lik tek portre onlar dinlerken la fonten Yegane ihtiyacım kağıt kalemdir envanter
İlham gel okşa avuçlarımı derdim anlatmaktı en az lisemin taş binası kadar sert çocuklara cartel müzik çok derin iz bıraktı yara verir her boş düşünce kapanmaz bi halde beden faydesiz bepanten
İnan ki yol başında var olan cepte son kuruştu gel başla dedi beyin ve bende kulaklarına doluştum hikayeleri tutuştur hiç bir hakkın yok öğretmen sus diyince kağıtlara döküldü rap ellerim konuştu
Direk tesir elimde kalan hiphop tek resim velhasıl oluşturdu beni bu kültür oldscholl sample kesip sev önsezin seni haklı çıkartacak hiç ölmesin bak nerde rapçi olursan ol , aynı hayat hikayesi.

Şiirbaz:

Bir ceza şarkısıyla başlamıştı sonrasıysa yerle bir bu bünye müziğe umut deyip sarıldı ismail yk nerdesin dinlerken yaşıtlarım 15 imde Golden age hiphop girdi bu beyne bende plak derledim.
Biter dedim bu gecici heves duygularım karıştı ellerim artık yaz dedi ben metronomla yarıştım neden mi rapçiyim çünkü yaşıtlarım sinemalarda kaşarlarla sürterken ben eşek gibi çalıştım.
Bir karışlık boyumla şarkı yaptım anne sana çaldım güldün , sinirlendim gidip okulda haraç aldım üzgünüm cebimde dolmuş param dahi yoktu oyuncak plaklar için mecburen babamdan para çaldım.
Amaç artık mikrofondu bu yüzden baya idareli harcamam gerekli paramı ondan bayat bitanesi ekmek arası domatesim bir haftadır çantada nerde rapçi olursan ol aynı hayat hikayesi.

Share:

Şiirbaz other songs