Cennet Bahçesindeki Tugba'm lyrics

Seni seviyorum askim, öldürecek beni bu askin.
Seni göremeyince duyamayinca, o çiçek kokunu alamayinca sensizlik zor anlarim, sensizken zor anlarim, sanki bir Cennet bahçesinde büyüyen bir Tugba'sin sen canim. Büyük asklar engel tanimaz, tanimam, sevgilim aramizdaki mesafeler, kalplerimizin askla çarpmasina hiçmi hiç engel olamazki. Seni seviyorum , usanmayacagim sevgilim sevmektende, seni yasamaktanda, simdi soruyorum ey dünya kim uzaklarda ha?

Nakarat:
Bu kalp senin artik.
Herkesten farkli
Oldun sen tatlim,
Sensizlik batsin.
Bitmez hiç askim,
bitmez hiç askin
dertlerim taskin,
ikimizde çok saskin. X2

Aklim hep sende gülüm, sen hiç çikmiyorsun ki aklimdan benim, gülüsümde hakkin var senin, görüsümde Jack Jackson gibi. Görünürde çekçeksin gibi, çünkü çok kiskanç biriyimdir, Schwarzenegger'den iriyimdir, Spiderman'dan iyiyimdir. Yanindayken sevinirim, uzaktayken üzülürüm, seviyorum biliyorsun, biliyorum seviyorsun.
Yürüyoruz iste askim el ele , bu hayat denen karmasadan cennete. Yolumuza engel, aramiza mesafe koysalarda biz hep dimdik yine. Hayatimin kadinisin sen seviyorum seni.
Herkes kulaklarini açip iyi dinlesin beni.
Gözlerim senden baskasini göremiyorki sen baskasin, yasadigimiz bu ask asıl, tarih yazicagiz kaç asır biz.
Hayatimin tümü oldun sen, damarıma kan gibi doldun sen, ben amacıma ulastım olgunken, ölsemde sende vazgeçmem. Bu kalp senin artik bebegim, birakirsan beni ne ederim, sensizlige dayanamam, sensiz bu dünyada kalamam.

Nakarat

Share:

Dog Reys other songs