A P O - Arap

verse: A.P.O

Tatlım meraba ne nabıyon bu aralar?? Paralar uçunca bozulur tabi aralar.. İçip sarhoş olunca kapısında naralar atılır, kendini paralar.. ben bilmem niye beni karalar..
Kalbin kan ağlar, belli açılmış vanalar.. yarana bastım ve biz takıldık damara.. 10 numara, çekmişsen vur kafa duvara.. bi ara.. kafayı gömecek kumara.. kalbin hep fakir fukara..
9 Canlı tatara dedi hayat bi balkaba (keli gelir bak gelebilirsin sende sakata ) ve makara değil harbi hayatı dayata dayata.. taze ekmek kızmış bayata, suçum ne yaratan??
Aklım kafadan kaçmadan, açıp saçmasan, kalbi kapıp kaçmasan desen de durmaz bağra taş basar.. psikolojin hep hasar görür, gören diyor nazar, sen ne kadar sevsen de çift kişilik yok mezar!!

Tatlım meraba.. Dedi tatlım meraba..
Aramazsan arama, hiç deme tatlım meraba..
Sana kızgın yaratan, tuz bastın yarama..
yine senin yüzünde bomba patlamakta gene yakında..

verse: 9 Canlı
(Güzel şeyler söylüyor da burada yazabilecek kadar anlamadım :) şöyle paylaşmak isterim..)

Senin de baktım bahtın kara, yürekte var mı yara?? Sevaba, girersen kullanıp attın kenara.. dara düştün dara la la la laa.. kimse laf anlamadı narini ne narini :)
?Rabbinle konuşmana ekonomi mani mi? ararsan kendi içinde bulursun çareni..
Elalemi sokma hatta kendi aileni, o günleri anarken yandı baktı dünleri..
?Yanan bi intibah anlamazsan anlama? yazan mı na ne varsa çıksın gelsin karşıma.. boşver Allah aşkına.. o zam mı yapçak maaşına, ölünce gömülen naaşının kimler gelcek başına..
yanan çıra gibi yanar güzelse söz kanan.. ve tırmanırsın düz duvar o mutluluktan düş kurar.. e kimler dinmez kuşkular hiç teslim olmaz suçlular.. aşkı bilmem ama herkesin bi canlık borcu var..
Date: 19.09.2017      View: 133